Carregant Esdeveniments

Esdeveniments for Març 2019

Esdeveniments Search and Views Navigation

Esdeveniment Views Navigation

Calendari de Esdeveniments

Calendari de Esdeveniments
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
25
26
27

Javier Álvarez – Guitar BCN – Luz de Gas – Barcelona

Joan Miquel Oliver – Room Music Festival – Razzmatazz – Barcelona

Lume! + Paraíso Plástico – sala VOL – Barcelona

Viva Suecia + El verbo odiado – Let’s Festival – Sala Salamandra – L’Hospitalet de Llobregat

3
4
5

Toundra – Festival Mil·lenni – Barts – Barcelona

7

Ramon Mirabet + Kids From Mars – Let’s Festival – Sala Salamandra – L’Hospitalet de Llobregat

Jacobo Serra – Sidecar – Barcelona

Adrià Puntí – Guitar BCN – Sala Apolo – Barcelona

Maldaltura – diversos artistes – Llessui

A contra blues + Travellin’ Brothers – Let’s Festival – Sala Salamandra – L’Hospitalet de Llobregat

The Rebels + Gyoza + Smokers Die Young – Sidecar – Barcelona

10
11

Nikki Hill – Guitar BCN – La [2] de l’Apolo – Barcelona

13

Joana Serrat – Sit Back – Sala 3 Tete Montoliu – L’Auditori – Barcelona

Iván Ferreiro – Guitar BCN – Sala Barts – Barcelona

Gimnástica + Uniforms – Sidecar – Barcelona

Toy – Sidecar – Barcelona

Las Ruinas + Diamante negro – Curtcircuit – sala VOL – Barcelona

Festival del Pop Metafísic – diversos artistes – Sala Green’s – Ponts

17
18
19
20

Pablo Und Destruktion – Sidecar – Barcelona

Paral·leles – diversos artistes – Guitar BCN – Sala Barts / Sala Apolo – Barcelona

Mucho + Conttra – Let’s Festival – Sala Salamandra – L’Hospitalet de Llobregat

Estramoni + The Bird Yellow – sala VOL – Barcelona

BIS Festival – diversos artistes – Fabra i Coats – Barcelona

The New Raemon + Ramon Aragall – Let’s Festival – Sala Salamandra – L’Hospitalet de Llobregat

Oso Leone + Ubaldo – Curtcircuit – La [2] d’Apolo – Barcelona

Sidecars – Guitar BCN – Sala Barts – Barcelona

25
26

5a festa presentació Vida 2019: Ljubliana & The Seawolf + Intana – Antiga Fàbrica Estrella Damm – Barcelona

Chaval + Los Sara Fontán – sala VOL – Barcelona

Marialluïsa – Heliogàbal – Barcelona

Mujeres + Sierra + Melenas – Sala Apolo – Barcelona

Aurora & The Betrayers + Agoraphobia – Let’s Festival – Salamandra – L’Hospitalet de Llobregat

Olympic Flame – La [2] de l’Apolo – Barcelona

Joana Gomila – Heliogàbal – Barcelona

Twin Palm 2019 – diversos artistes – Centre Cultural Infant Pere – L’Hospitalet de l’Infant

Balthazar + Faces on TV – La [2] de l’Apolo – Barcelona

El Petit de Cal Eril – L’últim vermut del mes – Nou Mercat dels Encants – Barcelona

+ Exporta esdeveniments
Ves cap amunt