Carregant Esdeveniments

Esdeveniments for octubre 2018

Esdeveniments Search and Views Navigation

Trobar Esdeveniments

Esdeveniment Views Navigation

Esdeveniments Search

Calendar of Esdeveniments

Calendar of Esdeveniments
dilluns dimarts dimecres dijous divendres dissabte diumenge
1
2

Low – Fabra i Coats – Barcelona

José González – Festival Mil·lenni – L’Auditori – Barcelona

Delaporte – Sidecar – Barcelona

Atari Teenage Riot – Razzmatazz 2 – Barcelona

Pájaro + Xavier Calvet – Curtcircuit – Razzmatazz 3 – Barcelona

Petits Camaleons: concert inaugural – Ramon Mirabet – Teatre-Auditori – Sant Cugat del Vallès

Petits Camaleons – diversos artistes – Teatre-Auditori – Sant Cugat del Vallès

Autumn Comets + Karen Koltrane – Sidecar – Barcelona

The Goon Sax – VOL – Barcelona

Petits Camaleons – diversos artistes – Teatre-Auditori – Sant Cugat del Vallès

8
9

The Soft Moon + Whispering Sons – La [2] de l’Apolo – Barcelona

Els Surfing Sirles – Sidecar – Barcelona

Festival Esperanzah! – diversos artistes – Sant Cosme – El Prat de Llobregat

Els Surfing Sirles – Sidecar – Barcelona

Sophie Hunger + Marina Herlop – Curtcircuit – La Nau – Barcelona

Festival Esperanzah! – diversos artistes – Sant Cosme – El Prat de Llobregat

AMFest – diversos artistes – Fabra i Coats – Barcelona

Festival Esperanzah! – diversos artistes – Sant Cosme – El Prat de Llobregat

AMFest – diversos artistes – Fabra i Coats – Barcelona

Festival Fusiònica – diversos artistes – Nau B1 – Granollers

Festival Esperanzah! – diversos artistes – Sant Cosme – El Prat de Llobregat

AMFest – diversos artistes – Fabra i Coats – Barcelona

Anna Calvi – Cruïlla Tardor – Razzmatazz 2 – Barcelona

15
16
17

Famèlic Fest – diversos artistes – BeGood – Barcelona

Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra + Barcelona Gipsy Balkan Orchestra – Cruïlla Tardor – Poble Espanyol – Barcelona

Gizmo Varillas – Sidecar – Barcelona

Famèlic Fest – diversos artistes – BeGood – Barcelona

Triple Acústic Fest: Mazoni + Jordi Lanuza + L’Espiadimonis – La [2] de l’Apolo – Barcelona

Myles Sanko + The Excitements – Cruïlla Tardor – Bikini – Barcelona

Famèlic Fest – diversos artistes – BeGood – Barcelona

La M. O. D. A. + Animal – Cruïlla Tardor – Poble Espanyol – Barcelona

Festival Fusiònica – The Hazytones – Dràstik Punkaires – Granollers

Cala Vento – BeGood – Barcelona

Viva Suecia + Neuman – Cruïlla Tardor – Poble Espanyol – Barcelona

Kurt Vile & The Violators – Sala Apolo – Barcelona

Trending Tropics – La [2] de l’Apolo – Barcelona

Groundation – Sala Apolo – Barcelona

Systema Solar – La [2] de l’Apolo – Barcelona

Apolo 75 Anys presenta: Los Planetas + Unidad y Armonía – Sala Apolo – Barcelona

MGMT – Cruïlla Tardor – Poble Espanyol – Barcelona

Grouper + Coby Sey – Sala Apolo – Barcelona

Javiera Mena – La [2] de l’Apolo – Barcelona

Kodaline – Razzmatazz 1 – Barcelona

Primavera Club – diversos artistes – Sala Apolo, La [2] de l’Apolo i Centre Cívic Albareda – Barcelona

Pasajero + Fulcanelli – Sidecar – Barcelona

Festival Fusiònica – diversos artistes – El Campanar – Canovelles

Primavera Club – diversos artistes – Sala Apolo, La [2] de l’Apolo i Centre Cívic Albareda – Barcelona

Clap Your Hands Say Yeah – Razzmatazz 2 – Barcelona

Primavera Club – diversos artistes – Sala Apolo, La [2] de l’Apolo i Centre Cívic Albareda – Barcelona

Clara Peya + Paula Grande – Curtcircuit – Cafè del Teatre – Lleida

Conner Youngblood + Borifax – Sidecar – Barcelona

Iceage – La [2] de l’Apolo – Barcelona

Iceage – La [2] de l’Apolo – Barcelona

We Are Scientists + Amor Germanio – Razzmatazz 3 – Barcelona

Mafalda + Tremenda Jauría – Cruïlla Tardor – Razzmatazz 1 – Barcelona

Cat Power – Cruïlla Tardor – Razzmatazz 1 – Barcelona

Laurel – Sidecar – Barcelona

Cat Power – Razzmatazz 1 – Barcelona

2
3
4
+ Export Events
Ves cap amunt